• Diğer

Dünya

ON’DA 10 KEBAP DÜNYASI, ŞAMPİYONU AĞIRLADI…

Sultangazi’nin yeni lezzet durağı olan; On ‘da 10 Kebap Dünyası, Gazi Mahallesi Spor Kulübünün lider A takımını yemekte ağırladı…

ON’DA 10 KEBAP DÜNYASI, ŞAMPİYONU AĞIRLADI…

27 Aralık 2019 15:40
-A

+A

On ‘da 10 Kebap Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Küçükkuş ev sahipliği yaptığı moral yemeğine; Gazi Mahallesi Spor Kulübü Başkanı Süleyman Keklik, Kulüp yöneticisi ve Genel Kaptanı Murat Sever, Kulüp Yöneticisi ve Tesis Sorumlusu Oğuz Ömür, Kulüp Yöneticisi Hüseyin Gençer, Kulübün Teknik Patronu Abbas Yaşar ve A takımı futbolcuları katıldı.Kamil Küçükkuş, “Kulübümüzün Başarısı Bizim Başarımızdır”

2019-2020 sezonunun ilk yarısını grubunda yenilgisiz ve lider kapatan Gazi Mahallesi Spor Kulübünü işletmesinde ağırlamaktan gurur ve onur duyduğunu söyleyen Küçükkuş, “On’da 10 Kebap Dünyası olarak, ilçemizi başarıyla ve centilmence temsil eden nadide kulübümüzün değerli yöneticilerini ve sporcularını ağırlamaktan onur duyuyoruz. Ayrıca ilçemizin çocuklarını ve gençlerini spor vesilesiyle kötü alışkanlıklardan uzak tutan ve topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinde emeği geçen değerli yöneticilerimize de bu vesileyle tekrar teşekkür etmek istiyorum. Kulübümüzün başarısı hepimizin başarısıdır. Bu anlamıyla kulübümüzün başarısı için bizde elimizden gelenleri canı gönülden yapmaya gayret edeceğiz.” Dedi…Başkan Keklik, “Başarımızı İlçemizin Değerli İş Adamları ve Esnaflarına Borçluyuz”

ON’da 10 Kebap Dünyasının bu anlamlı jesti için teşekkür eden Gazi Mahallesi Spor Kulübü Başkanı Süleyman Keklik, “İlçemizin değerli iş adamları ve esnaflarımızın bizlere sunduğu katkılarla, kulübümüzü hem sportif başarı anlamında hem de toplumsal birlik ve beraberlik anlamında her geçen gün biraz daha ileriye taşımaya gayret ediyoruz.

Kulübümüzün bünyesinde yaklaşık olarak 500 sporcu kardeşimiz bulunuyor. Çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sporun birleştirici gücüyle; birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacıyla faaliyet vermeye devam ediyoruz.
Sezonun ilk yarısını namağlup bitiren ve grubunda lider olan A takımımızı bu anlamlı jestiyle ağırlayan ON’da 10 Kebap Dünyasının işletmecisi Sayın Kamil Küçükkuş’a ve bu akşam bizlere kendi evimizdeymişiz gibi ağırlayan ON’da 10 Kebap Dünyasının değerli personeline kulübümüz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi…


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

  • Dünya
  • Türkiye
  • İstanbul
  • Sultangazi
  • Gaziosmanpaşa
  • Arnavutköy
  • Bayrampaşa
  • Eyüp
  • Spor

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU